Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin For Men Shampoo – Sport with Keratin Шампон за коса за мажи со кератин против опаѓање

290ден

Шампон за коса за мажи против опаѓање 400мл.

- +

Опис

Машкиот шампон Pierre Cardin Sport е збогатен со Кератин кој помага да се спречи опаѓање на косата. По секое миење можете да почувствувате живост на косата и скалпот.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute