Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Hand & Nail Cream – Argan Miracle Крема за раце и нокти со масло од арган

169ден

Крема за раце и нокти 75мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Argan Miracle Hand Cream – чудесно решение за ревитализација на вашите раце и нокти. Збогатена со хранливата моќ на маслото од Арган, оваа луксузна формула длабоко ги хидрира и ги поправа сувите и испукани раце. Изработен со омекнувачки својства, овој крем за раце прави чуда во обновувањето на природната структура на сувите раце. Неговата формула која брзо се впива обезбедува моментално зголемување на влагата, што резултира со неверојатно меки раце. Препуштете се на секојдневното разгалување со нанесување на саканата количина крема за раце. Искусете ја магијата на добро нахранети, прекрасни раце и нокти.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute