Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Hand and Nail Cream – Exotic Passion with Baobab oil Крема за раце и нокти со масло од Баобаб

169ден

Крема за раце и нокти 75мл.

 

 

- +

Опис

Кремот за раце и нокти Pierre Cardin Exotic Passion со масло од Баобаб е збогатен со глицерин и витамин Е, кои длабински ја негуваат и хидрираат кожата на рацете. Додаденото масло од Баобаб помага да се врати мекоста на кожата. Ги прави рацете кадифено меки и мазни. Има одличен тропски мирис кој ги гали сетилата.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute