Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Hand and Nail Cream – Lost Heaven with Baobab Oil Крема за раце и нокти со масло од Баобаб

169ден

Крема за раце и нокти 75мл.

 

- +

Опис

Кремот за раце Pierre Cardin Lost Heaven со масло од Баобаб за раце и нокти е збогатен со глицерин и витамин Е, кои длабински ја негуваат и хидрираат кожата на рацете. Додаденото масло од Баобаб помага да се врати мекоста на кожата. Ги прави рацете кадифено меки и мазни. Има одличен тропски мирис кој ги гали сетилата.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute