Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Hand & Nail Cream – Olive Care Крема за раце и нокти со маслиново масло

169ден

Крема за раце и нокти 75мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Olive Care Hand Cream – луксузно решение за разгалување на вашите раце и нокти. Збогатенатa формула со маслиново масло, длабински ги храни и хидрира сувите и испукани раце, оставајќи ги кадифено мазни и подмладени. Неговата формула која брзо се апсорбира обезбедува моментални резултати, трансформирајќи ги вашите раце во меки и мазни. Искусете го врвниот луксуз на добро нахранети, убави раце и нокти.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute