Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Hand & Nail Cream – Secret Paradise with Baobab Oil Крема за раце и нокти со масло од Баобаб

169ден

Крема за раце и нокти 75мл.

 

- +

Опис

Неговата богата формула се базира на скапоценото масло од баобаб, кое помага да се врати мекоста на кожата. Оставајќи ги рацете меки и кадифени на допир. Неговиот тропски мирис ве носи во рајот. Идеален за секојдневна употреба.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute