Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Iconic Palette Eyeshadow Сенка за очи палета

580ден

 

Сенка за очи палета од 5 нијанси

- +

Опис

Нова палета на нијанси совршена за сечиј вкус. Спакувано со апликатор и четка за лесно нанесување. Бисерен ефект на очите, долготрајна шминка.

Дополнителни информации

boja

313 Halloween, 416 Kiss And Tell, 516 Me Nude, 613 Ocean Five, 711 Milky Way

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute