Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Keratin Shampoo Шампон за коса со кератин

290ден

Шампон за коса против опаѓање 400мл.

- +

Опис

Кератин шампонот на Pierre Cardin е збогатен со кератин и провитамин Б5, нежно ја чисти косата и скалпот. Шампонот со кератин измазнува, омекнува и спречува кршење на вашата коса. Содржи растителни екстракти кои помагаат да се намали разлетувањето, оставајќи ја косата свиленкаста и сјајна.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute