Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Kind To Skin Hand Wash Течен Сапун Океан

169ден

Течен Сапун Океан 490 мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Kind to Skin Hand Wash  – течен сапун е сапун со богата пена ,кој со своите состојки глицерин и Витамин Е  ја чистат вашата кожа нежно и без сушење.

Brand

Pierre Cardin

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute