Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Lash Obsessed Mascara Маскара за очи

470ден

Маскара за очи 10мл.

- +

Опис

Радикално подобрена употреба, едноставна и брза, со првата апликација постигнуваме радикален волумен. Интензивниот црн пигмент дополнително ги истакнува очите.

Дополнителни информации

Black

Црна

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute