Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Lash Up – Lengthening & Curl & Volume Mascara Маскара за очи

520ден

Маскара за очи 5 мл.

- +

Опис

Виткање, волуменизирање, подигнување и совршено одвојување на трепките за неверојатен изглед.

Дополнителни информации

Black

Црна

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute