Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Level Up Mascara Маскара за очи

520ден

Маскара за очи 10мл.

- +

Опис

Со својата специјално дизајнирана формула, „Level Up Mascara“ овозможува да се постигнат издолжени, завиткани и обемни трепки веднаш штом трепнеш. Tрансформирајте ги вашите трепки од големина L во XXL благодарение на неговата ултра-модуларна текстура.

Дополнителни информации

Вид на четка

13297-1, 13297-2, 13297 -3

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute