Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Lipliner Long Lasting Молив за усни долготраен

280ден

Молив за усни долготраен

- +

Опис

Траен молив за усни кој е лесен за нанесување. Благодарeние на мекатa текстура не се разлева по рабовите на усните. Ги прави вашите усни пополни и посочни. Остварете ги вашите соништа и направете ја вашата насмевка магична.

Дополнителни информации

Boja

310 Sienna, 410 Sunset, 710 Pink Dream, 910 Sour Cherry, 405 Pure Violet, 495 Baby Lips, 585 Naturell, 695 Verry Cherry, 290 Light Plum

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute