Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Lipliner Waterproof Молив за усни водоотпорен

220ден

Молив за усни водоотпорен

- +

Опис

Екстремно долготраен, мат ефект на усните. Благодарение на неговата мека текстура, моливот едноставно ги oцртува усните. Со нанесување на целата површина на усните,  можете да ги направите  визуелно пополни и поголеми.

Дополнителни информации

boja

210 Natural Beauty, 610 Red Passion, 810 Coral Light, 105 Burnt Rose, 295 Carnation, 595 Mystic Lilac, 800 Red Dıva, 390 Terra Coffee, 490 Nude Pink, 485 Vintage Rose

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute