Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Lumi Highlighter Хајлајтер за лице

380ден

Хајлајтер за лице

- +

Опис

Со еден потег, можете да постигнете блескав сјај на одредени точки на лицето, како што се јаболчниците, носот и горната усна. Во практична форма на молив, ќе стане омилен предмет во вашата чанта за шминка.

Дополнителни информации

boja

001 Light, 002 Medium, 565 Rose Quarts, 656 Shampagne, 765 Parisian Lights

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute