Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Magnetic Dream Lipstick Кармин

730ден

Кармин за усни.

- +

Опис

Серијата Pierre Cardin Magnetic Dream Lipstick е дизајнирана да направи да се чувствувате посебно, од неговото пакување до неговите впечатливи нијанси на бои. Кремастите, природни и високо пигментирани нијанси ќе ви дадат неодолив шарм и исклучително свиленкаст изглед.

Дополнителни информации

Boja

247 Pink Nude, 254 Dusty Rose, 259Rustic Pink, 261 Soft Beige, 263 Deep Red, 264 Coral Dream

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute