Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Make Up Remover – Eyes & Lips Отстранувач на шминка за очи и уста

280ден

Отстранувач на шминка за очи и уста 150мл.

- +

Опис

Богатата кадифена формула на Pierre Cardin отстранувач на шминка за очи и усни, збогатена со пантенол и глицерин, помага лесно да се отстрани водоотпорната маскара, шминката за очи и долготрајниот кармин без мрсни остатоци.

Начин на употреба: Протресете пред употреба, истурете на памук и нанесете околу очите и усните.

Предупредувања: Само за надворешна употреба. Да се ​​чува подалеку од дофат на деца и да се чува на собна температура.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute