Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Matt Wave Liquid Lipstick – Ultra Long Lasting Течен кармин

600ден

Ултра долготраен течен кармин

- +

Опис

Кадифен ефект на усните сo Pierre Cardin Cosmetic Matt Wave течен кармин исклучително долготраен. Лесно се нанесува благодарение на меката кремаста структура и флексибилниот апликатор. Не ги суши усните, не остава чувствo на тежина, брзо се суши и останува на усните во текот на целиот ден. Не ги затворајте усните додека карминот не се исуши.

Дополнителни информации

Боја

425 Carmine, 525 Deep Pink, 625 Soft Nude, 725 Hot Nude, 825 Velvet Beige, 925 Nectarine, 930 Cherry Passion, 235 Cappucino, 335 Mocha Cream, 435 Raspberry, 535 Vermilion, 635 Pastel Fushia, 735 Soft Pink, 835 Rosy Brown, 314 Nude Coral, 514 Very Cherry, 614 Terracotta

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute