Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Matte Chiffon Touch Lipstick Кармин

540ден

Мат кармин 4гр.

- +

Опис

Pierre Cardin Matte Chiffon Touch Lipstick е долготраен ,интензивен кармин со формула збогатена со силни пигменти и хидрантни состојки кои го спречуваат пукањето на усните  и чувството на сувост и непријатност.Мат кармин кој со својата свиленкаста шифонска текстура овозможува пријатност во текот на целиот ден.

Дополнителни информации

boja

181 Magenta, 178 Rosy Red, 188 Red Coral, 190 Plummy Red, 192 Ruby Red, 193 Brown Red, 172 Pink Nude, 176 Rosewood, 177 Tan Rose, 183 Pinky Peach, 184 Aurora, 186 Rustic Red, 189 Bright Red, 194 Maroon

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute