Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Matte Rouge Lipstick-Кармин за усни

730ден

Кармин за усни 4гр.

- +

Опис

Мат кармин формулиран со избрана мешавина на масла, за целосна мазност и совршена удобност на вашите усни. Кремаста и многу еластична текстура за лесно нанесување.

Дополнителни информации

Нијанса

645 Sugar Candy, 745 Fushion Pink, 945 Aged Wine, 155 Aubergine, 255 Tempting Violet, 355 Sweet Brown, 455 Milk Chocolate, 555 Nude Love, 445 Charming Peach, 345 Bare Kiss, 545 Wild Orchid

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute