Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Metallic Nails Лак за нокти

190ден

Лак за нокти 11,5мл.

- +

Опис

Луксузен лак за вашите нокти со металик ефект. Нашиот металик лак за нокти е дизајниран да трае до 7 дена, одржувајќи ги вашите нокти сјајни и гламурозни во текот на целата недела. Лесно се нанесува и обезбедува рамномерна покриеност. Металик лакот за нокти е направен од најквалитетни состојки. Еко-пријателски и нетоксичен, формула која е ослободена од штетни хемикалии како формалдехид, толуен и DBP, што ја прави безбедна за вас и за животната средина. Нашата формула за брзо сушење значи дека можете да се вратите на вашиот ден за кратко време, без да се грижите за размачкување.

Дополнителни информации

Боја

117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute