Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Micellar Water – Face & Eyes & Lips Мицеларна вода

320ден

Мицеларна вода 300мл.

- +

Опис

Дали сте подготвени да го запознаете козметичкиот производ Pierre Cardin кој е лидер меѓу производите за природно и практично отстранувањето на шминката и чистење на кожата. Длабинско чистење на шминката околу oчите, усните и целото лице без потреба да гo миете. Mицеларната вода Pierre Cardin Cosmetic е производот кој сакате да го имате при рака во секој момент. Сo својот состав од глицерин, алое вера и екстракти од краставица jа смирува кожата. Погоден за сите типови кожа. Производот не содржи парабен.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute