Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Moisturising Foot Cream with Sweet Almond oil Крема за стапала со малсо од сладок бадем

190ден

Крема за стапала 75 мл.

- +

Опис

Носејќи ја тежината на денот, вашите стапала треба да се разгалат со Pierre Cardin Cosmetic! Со својата содржина, збогатена со екстракти од масло од сладок бадем, сега не е невозможно да ги постигнете беспрекорните стапала од вашите соништа со хидратантниот крем за нега на стапала. Длабоко ги навлажнува вашите стапала во текот на сите сезони, оставајќи трага од пријатен мирис со екстракти од цветови во неговата содржина.

Brand

Pierre Cardin

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute