Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Sale

Pierre Cardin Mon Joli Vernis Лак за нокти

89ден

Лак за нокти 10 мл.

- +

Опис

Нова генерација на супер долготраен сјаен лак за нокти со висок интензитет на боја. Благодарение на неговата беспрекорна течна текстура која совршено се лизга на ноктите и неговата специјална четка ќе имате совршена контрола на нанесувањето.

Дополнителни информации

Боја

134, 135, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 184, 186, 188, 189, 190, 192, 193

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute