Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Paper Dolls High Definiton Mascara Маскара за очи

700ден

Маскара за очи

- +

Опис

Мека и кремаста формула збогатена со восок која поддржува да се дефинираат трепките. Дава моментален интензивен ефект на волумен додека го задржува природниот изглед. Специјална четка со троен ефект која го стимулира ефектот на раздвојување и волуменот. Импресивен природен изглед за неколку секунди со одвоени дефинирани и волуменизирани трепки.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute