Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Peel Off Mask – Black Маска за лице

190ден

Црна маска за лице 75 мл.

- +

Опис

Pierre Cardin ефикасна црна маска за прочистување на лицето која се отстранува со лупење. Бамбусовиот јаглен во прав и неговите специјални мешавини помагаат во измазнување на кожата и минимизирање на порите. Со помош на Б витамините како што се ниацинамид, пиридоксин, биотин, пантенол спречува вашата кожа да стане мрсна.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute