Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Peel Off Mask – Gold Маска за лице

190ден

Златна маска за лице 75 мл.

- +

Опис

Уникатна хидратантна златна маска на Pierre Cardin која се отстранува со лупење. Сo екстрактот од печурки и неговите специјални мешавини помага за намалување на порите. Алантоинот и пантенолот ја смируваат и негуваат вашата кожа. Глицеринот помага да се зачува влажноста на вашата кожа.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute