Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Photoflash Lip Gloss – Сјај за усни

650ден

Сјај за усни 9 мл.

- +

Опис

Ултра траен сјај за усни со висока покривност што обезбедува мазни, сјајни и заводливи усни. Максимален комфор за лесно нанесување со неговата специјална формула.

Дополнителни информации

Нијанса

540 Deep Nude, 640 Misty Rose, 840 Light Salmon, 145 Toffee Nut, 245 Biscuit, 440 Cherry Blos, 940 Roseate

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute