Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Porcelain Edition Blush On Руменило

480ден

Руменило 13гр.

- +

Опис

Porcelain Edition Blush On руменило во прав развиено од Pierre Cardin го прави нанесувањето многу поудобно благодарение на неговата мека текстура.
Со својата свиленкаста супер-микронизирана технологија за пигмент, дава неодоливо чувство на мекост додека ги истакнува вашите образи.

Дополнителни информации

boja

560 Cool Pink, 660 Peachy Nude, 760 Mocha, 860 Rosy Plum, 960 Flamingo Pink, 165 Peach, 365 Spring Rose, 709 Modern Ballet, 806 Salmon Peach, 913 Peach Pop, 914 Pop Brown, 916 Melon, 917 Nectar

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute