Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Porcelain Edition Compact Powder Компактна пудра

410ден

Компактна пудра 12гр.

- +

Опис

Благодарение на својата свилена и мазна структура, оваа пудра ќе биде совршено компактна со вашата шминка во текот на денот. Дава фино кашмирско чувство и сјај, помага да се елиминираат несовршеностите на кожата, а во исто време обезбедува голема удобност. Ултра фината и свиленкаста компактна пудра и помага на кожата да ја одржи сопствената виталност и свежина, промовирајќи мат и природен сјај на површината на кожата.

Дополнителни информации

boja

755 Neutral Ivory, 855 Neutral Beige, 955 Golden Beige, 160 Golden Sand, 260 Neutral Sand, 434 Beige, 360 Neutral Honey, 460 Honey, 655 Golden Ivory

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute