Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Porcelain Edition Lipstick Кармин

540ден

Кармин

- +

Опис

Pierre Cardin Porcelain Edition е серија на кармини кои обезбедуваат совршена сатенска текстура на усните со нивната кремаста, интензивно пигментирана структура и богата содржина.

Дополнителни информации

boja

222 Pink Nude, 223 Naked Coral, 224 Pink Fuschia, 227 Flamingo, 229 Dusty Rose, 232 Rich Fuschia, 233 Creamy Coral, 234 Rustic Pink, 236 Soft Beige, 237 Pale Peach, 238 Deep Red, 239 Coral Dream, 241 Medium Brown, 243 Blood Red, 244 Red Wine

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute