Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Precise Eyeliner Waterproof Туш за очи водоотпорен

420ден

Туш за очи водоотпорен

- +

Опис

Имајте впечатлив изглед со иновативниот туш за очи за да го постигнете ефектот Smokey eyes. Благодарение на меката текстура, лесно се нанесува и се задржува со часови.

Дополнителни информации

black

crn

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute