Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Primer Cover-Up Blur Прајмер

820ден

Прајмер (подлога за шминка)30мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Cover Up Blur е ултра мека основа за шминка која ја измазнува и омекнува кожата. Ja зголемува издржливоста на шминката, ги крие несовршеностите на кожата и ја навлажнува.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute