Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Prismatic Nails Лак за нокти

210ден

Лак за нокти 11,5мл.

- +

Опис

Со помош на холографски микро честички, ќе бидете сведоци на одразот на сите тонови на виножитото на вашите нокти, пиксел по пиксел, како карневал, на сребрени, зелени, розови, црни, виолетови тонови на позадината.

Дополнителни информации

Боја

107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute