Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Protein Therapy with Baobab Extract Hair Shampoo Шампон за коса со Baobab протеин

390ден

Шампон за коса со протеин Anti Aging 250мл.

- +

Опис

Екстрактот од Баобаб добиен од дрвото Баобаб познато како „Дрво на животот“ и дериватот на протеинот од пченица обезбедуваат ефект на потхранување и свежина на косата. Помага на косата да се спротивстави на последиците од честото третирање со топлина и препарати за фарбање на косата. Овозможува помеко и помазно чувство, лесно чешлање и формирање на вашата коса.Екстрактот од Баобаб долгорочно го спречува стареењето на косата.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute