Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Protein Therapy For Hair Loss Protection Shampoo Шампон за коса со протеин, против опаѓање

390ден

Шампон за коса со протеин и пантенол  против опаѓање 250мл.

- +

Опис

Шампон за коса + скалп Protein Therapy е развиен за коса која е под ризик од опаѓање, проретчување и перут. Во неговиот состав има растителен комплекс и активен Пантенол.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute