Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Protein Therapy CC Hair Conditioner Кондиционер за коса со протеин

390ден

Балсам за коса со протеин 250мл.

- +

Опис

Со својата кремаста структура, и специјалните активни супстанци кондиционер за коса е дизајниран за да ви помогне лесно да ја чешлате косата без да и дадете тежина. Со помош на нашиот кондиционер, на вашата коса ќе и дадете поголем волумен, сјај, мазност, мекост, жив изглед како и термичка отпорност на обоената коса. Кондиционерот за коса со протеин, благодарение на неговата формула со активни компоненти и дава на вашата коса 10 во 1 ефекти  со еден чекор .

  • Ја одржува влажноста на косата
  • Го враќа природниот сјај
  • Ја омекнува косата
  • Содржи компоненти против опаѓање на косата
  • Содржи заштитни компоненти против топлина и УВ заштита
  • Го зајакнува влакното
  • Ја прави лесна за одржување
  • Дава чувство на негувана коса
  • Поголем волумен
  • Лесно расчешлување
Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute