Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Protein Therapy Chroma Rich QUINOA PROTEIN Hair Shampoo Шампон со QUINOA протеин за обоена коса

390ден

Шампон за коса со QUINOA  протеин 250мл.

- +

Опис

Protein Therapy Chroma Rich Hair Шампонот е развиен како соодветен производ за задржување на бојата за обоена коса. Специјалната структура со лесна формула и содржината на протеинот Quinoa помагаат боите за коса побавно да се отстрануваат од косата со секое миење. Quinoa е единствен протеински извор кој ги содржи сите 9 есенцијални аминокиселини.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute