Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Protein Therapy Volumizing & Bouncing Hair Shampoo with Pisum Sativum and Rice Protein Peptide Шампон за волумен

390ден

Шампон за волумен и против стареење на косата 250мл.

- +

Опис

Шампонот Protein Therapy Volumizing and Bouncing with Pisum Sativum Peptide and Rice Protein е наменет за коса со видлив недостаток во густината. Pisum Sativum пептидот и хидролизираниот протеин од ориз го подобруваат волуменот на косата и даваат  живост и моментален сјај.Pisum Sativum пептидот обезбедува волуменски и антиоксидантни придобивки против стареењето на косата и овозможува трајно регенерирање на  косата.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute