Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Purifying Foaming gel Гел за миење на лице

240ден

Гел за миење на лице 350мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Гелот за миење лице е наменет за кожа склона кон акни. Со својата формула,специјално развиена за чувствителна кожа, нежно ја чисти кожата и ја прочистува од нечистотија и маснотија. Тоа помага да се намали појавата на митесери и да се контролира сјајот. Го отстранува вишокот маснотии без да создава чувство на сувост и дава свежина на кожата.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute