Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Repairing Skin Care Cream Крема за лице

240ден

Крема за лице 75мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Repairing Skin Care Cream 75 ml збогатeн со седум билни природни екстракти, регенерирачкиот крем и помага на кожата да ја задржи влажноста и да ја зајакне функцијата на природната бариера, исто така содржи масло од лаванда кое може да помогне во подобрување на тонот, изедначување и обновување на кожата.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute