Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Roll Act Lashes – Curl & Volume Mascara Маскара за очи

690ден

Маскара за очи 7мл.

- +

Опис

Оваа волуменска маскара со својата богато пигментирана содржина веднаш ги издолжува и дефинира трепките за неодолив изглед.

Дополнителни информации

Black

Црна

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute