Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Shimmering Lip Gloss-Сјај за усни

560ден

Сјај за усни 5 мл.

- +

Опис

Сјајот за усни Shimmering  е совршена комбинација на фантастична сјајност и нега. Специјална нелеплива удобна формула. Благодарение на оваа формула збогатена со шеа путер, вашите усни стануваат омекнати и навлажнети.

Блескав сјај

Супер сјајни пигменти

Страсни бои

Дополнителни информации

Нијанса

308 Hot Fuchsia, 510 Rosy Red, 319 Rose Burn, 409 Raspberry Kiss, 283 Peach Pink, 708 Cold Taupe, 277 Champagne, 609 Cinnamon, 903 Icy Lips

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute