Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Shower Gel – Argan Miracle Гел за туширање

360ден

Гел за туширање 400мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Argan Miracle гел за туширање е богат и луксузен гел за туширање, збогатен со масло од Арган кое помага во ревитализација и измазнување на вашата кожа. Ја спречува сувата кожа и ја омекнува после секое туширање. Погоден за сите типови кожа со својата идеална pH вредност.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute