Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Shower Gel – Olive Care Гел за туширање

360ден

Гел за туширање 400мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Olive Care гел за туширање е богат и луксузен гел за туширање, збогатен со маслиново масло кое помагаат во ревитализација  на вашата кожа. Ја спречува сувата кожа и ја омекнува вашата кожа после секое туширање. Погоден за сите типови кожа со својата идеална pH вредност.

Предупредувања: Само за надворешна употреба. Во случај на контакт со очи, измијте со многу вода. Чувајте надвор од дофат на деца. Да се ​​чува на собна температура.

Brand

Pierre Cardin

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute