Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Shower Gel – Lost Heaven Гел за туширање

360ден

Гел за туширање 400мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Lost Heaven гелот за туширање содржи формула засилена со навлажнувачко Баобаб масло кое ја ревитализира и нежно ја чисти кожата. Овој освежителен гел е збогатен со хранлив глицерин и витамин E.

Brand

Pierre Cardin

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute