Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Smokey Eyeliner-Молив за очи водоотпорен

460ден

Молив за очи водоотпорен

- +

Опис

Сосема нов производ што може да се остри а истовремено дава чувство на примена на течен молив за очи. Исклучително мека формула со леснотија на нанесување, лизгање без напор.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute