Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Staylong Lipcolor-Kissproof Течен кармин

460ден

Долготраен течен кармин

- +

Опис

Staylong Lipcolor-Kissproof содржи долготрајни својства на брзо сушење и никогаш не ги растегнува усните. Благодарение на неговата лесна текстура прави да се чувствувате како да нема ништо на вашите усни. Има интензивно покривање и не создава сувост на усните за разлика од постојаните мат течни кармини.

Дополнителни информации

Боја

324 Mocha, 326 Blood Red, 327 Nude Love, 328 Velvet Pink, 329 Macchiato, 331 Give Me Mocha, 332 Rebel Rose, 333 Tan Rose, 334 Pink Beige, 336 Coco Tan, 337 Ruby Red, 338 Caramel, 339 Red Velvet, 341 Terra Rose, 342 Coco Nude, 343 Berry Ruby, 344 Nude Peach, 346 Amazonian, 347 Plum Brown, 348 Lady Nude, 349 Very Cherry, 350 Coral, 351 Fighter, 352 Paparazzi pink, 353 Terra, 354 Tan Peach, 355 Aurora, 356 Rosewood, 358 Coraltan, 359 Pink Berry, 360 Chic Berry, 361 Coffee, 362 Tropicool

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute