Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Stop Nail Biting -Лак против грицкање нокти

280ден

Лак против грицкање нокти 11.5 мл.

- +

Опис

Горчлив раствор за нокти. Ја намалува желбата за грицкање нокти и кутикули благодарение на горчливиот вкус. Овозможува непречен раст на ноктите. Ги држи рацете надвор од устата! Се препорачува за возраст над 7 години.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute