Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Sun Cream SPF 50+ Крема за сончање

390ден

Крем за сончање 125 мл.

- +

Опис

Кремот за сончање Pierre Cardin SPF 50+ обезбедува многу високо ниво на заштита од сончевите зраци. Неговата специјална формула, која содржи витамин Е и глицерин, ја навлажнува вашата кожа. Неговиот лесен и пријатен мирис ќе го почувствувате на вашата кожа

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute